PracaOferty pracy KrakówKoordynator ds. Konferencji i Bankietów

Kto szuka:

Novotel i ibis Kraków Centrum

Stanowisko:

Koordynator ds. Konferencji i Bankietów

Numer referencyjny:

KOR/0924/UP

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoja misja:

Obecnie poszukujemy Koordynatora ds. Konferencji i Bankietów, który stanie się częścią naszego zespołu dla którego gościnność jest przede wszystkim dziełem serca.

W swojej pracy będziesz planował/ła i nadzorował/ła pracę zespołu obsługi kelnerskiej podczas konferencji i eventów. Będziesz prawdziwym gospodarzem, dbającym o profesjonalizm i wysoką jakość usług oraz tworzenie atmosfery dającej Gościom poczucie rzetelności i zaopiekowania. Twoim zadaniem będzie również przewidywanie potrzeb naszych Gości i działanie proaktywne, by zapewnić  im bezproblemowy przebieg wydarzenia.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

Jeśli posiadasz umiejętności organizacyjne i jesteś zorientowany/a na wysoką jakość usług oraz dążenie do osiągania wyznaczonych rezultatów, wyślij nam swoje CV. Nasz zespół to ludzie z otwartą postawą na rozwój i zdobywanie nowych umiejętności. Twoje doświadczenie w pracy w hotelarstwie będzie Twoim dodatkowym atutem. Skupimy się na Twoich umiejętnościach i pasjach, a rzeczą najważniejszą będzie Twoje nastawienie i chęć rozwoju.

Firma oferuje:

Ze swojej strony zapewnimy Ci:
  • umowę o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia w największej sieci hotelowej
  • wsparcie Dyrekcji
  • premie półroczne, dofinansowanie do wypoczunku i świadczenia świąteczne
  • Medicover i Multisport
  • spotkania integracyjne
  • obiady pracownicze
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • karty zniżkowe na pobyty w hotelach sieci na całym świecie
  • wygodny uniform
  • program poleceń pracowniczych – jeśli zatrudnimy kogoś, kogo polecisz, wynagrodzimy Ci to finansowo

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-03

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Novotel i ibis Kraków Centrum

branże: Marketing / Reklama / PR

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w grudniu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 9,6% wyższe r/r i wyniosło 8032,96 zł brutto. Względem listopada 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe ...

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

30 września weszło w życie nowe rozporządzenie dotyczące wykazu prac wzbronionych młodocianym pracownikom oraz warunków ich zatrudniania. Kiedy i na jakich warunkach może być zatrudniona osoba niepełnoletnia? Jakie zmiany wprowadzają nowe ...