eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy KrakówKierownik Zespołu Sprzedaży

Kto szuka:

Unum Życie TUiR S.A.

Stanowisko:

Kierownik Zespołu Sprzedaży

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • rekrutacja do zespołu sprzedażowego;
  • rozwój i szkolenie zespołu;
  • realizacja celów biznesowych;
  • motywowanie, kreowanie dobrej atmosfery pracy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania wobec kandydata:
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży;
  • umiejętność budowania relacji, komunikatywność;
  • energia i pasja do działania;
  • dobra organizacja pracy.

Firma oferuje:

Kilka powodów, dla których warto dołączyć do Unum:

  • ustalony proces wdrożenia i wsparcie szkoleniowe;
  • przejrzysta ścieżka kariery;
  • wynagrodzenie: podstawa od 8000 PLN + system prowizyjny bez limitów;
  • dobra atmosfera, przyjazne środowisko pracy oparte na wartościach: uczciwości, odpowiedzialności i zaangażowaniu;
  • profesjonalne i stale rozwijane narzędzia do pracy zdalnej;
  • możliwość wpływu i pomocy w lokalnych społecznościach poprzez udział w wielu akcjach charytatywnych organizowanych przez Fundację Unum;
  • jesteśmy otwarci na Twoje projekty i pomysły, które realnie wpłyną na rozwój firmy.
Benefity:
  • prywatna opieka medyczna;
  • ubezpieczenie grupowe;
  • program emerytalny;
  • karta Multisport.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-17

do końca oferty: 33 dni

pracodawca: Unum Życie TUiR S.A.

branże: Sprzedaż

Projekt ustawy o warunkach dopuszczalności powierzania pracy cudzoziemcom na terytorium RP, przedstawiony przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, koncentruje się aktualnie na formie zatrudnienia opartej na umowie o pracę. Nie ...

Lato to okres, w którym wielu, w końcu wolnych od obowiązków akademickich, studentów podejmuje pracę, aby podreperować swój budżet. Pracodawcy chętnie zresztą zatrudniają osoby posiadające status studenta, bo uznawane są one za ...

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

Niekończąca się lista "to do" w głowie i w kalendarzu. Deadline’y, plany, zakupy, zajęcia dzieci. Brak czasu na cokolwiek. Paliwo się kończy i w pewnym momencie nigdy nie jesteśmy wypoczęci czy zrelaksowani. Wszystko nas boli i nadal nie ...