eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kraków › Kierownik Oddziału Serwisu

Kto szuka:

Interhandler Sp. z o.o.

Stanowisko:

Kierownik Oddziału Serwisu

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska
  • Kierowanie kilkuosobowym zespołem (mechanicy i specjaliści serwisu)
  • Planowanie i organizacja pracy mechaników
  • Realizacja budżetu sprzedaży części zamiennych, osprzętów oraz usług serwisowych
  • Odpowiedzialność za gospodarkę magazynową
  • Prowadzenie działań mających na celu zwiększenie ilości klientów oraz ciągłe podnoszenie jakości obsługi klienta
  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie obiektu Oddziału od strony organizacyjno-technicznej

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • Wykształcenie minimum średnie – preferowane techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość rynku części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do maszyn będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności obsługi klienta, planowania i organizacji pracy zespołu
  • Prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Szkolenia produktowe i techniczne
  • Niezbędne narzędzia pracy: auto służbowe, laptop, telefon
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover
  • Dofinansowanie do karty Multisport

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-20

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: Interhandler Sp. z o.o.

branże: Dział techniczny

Praca - wiadomości i porady

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?

  • Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy

    Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy

    Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy realizowane jest w ramach uprawnień kierowniczych pracodawcy. W konsekwencji pracodawca ma prawo wtórnie zobowiązać pracownika do świadczenia pracy (zgoda zatrudnionego nie jest wymagana) ...

  • GUS: średnia krajowa w X 2023 wyższa o 12,8% r/r

    GUS: średnia krajowa w X 2023 wyższa o 12,8% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w październiku 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7544,98 zł brutto. Względem września 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Jakie wynagrodzenia w sektorze HR & legal w 2024 roku?

    Jakie wynagrodzenia w sektorze HR & legal w 2024 roku?

    Na jakie wynagrodzenia mogą liczyć w 2024 roku specjaliści z branży HR & legal? Jak wynika z "Raportu Trendów & Wynagrodzeń 2024", przygotowanego przez ManpowerGroup we współpracy z portalem pracy rocketjobs.pl, na największe podwyżki w ...