eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Płock › Kierowca / Magazynier

Kto szuka:

REMONDIS Sp. z o.o. Dział Odpadów Specjalnych

Stanowisko:

Kierowca / Magazynier

Numer referencyjny:

Lokalizacja:

Płock

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Prowadzenia pojazdów
  • Aktywnego uczestnictwa w załadunkach i rozładunkach
  • Prostych prac magazynowych
  • Dbałości o powierzony sprzęt i mienie

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Prawa jazdy kat. C+E
  • Mile widziany podstawowy kurs ADR
  • Mile widziane uprawnienie do obsługi wózków widłowych (potwierdzone egzaminem UDT)

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę
  • Kartę Multisport dofinansowaną przez pracodawcę
  • Atrakcyjne świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Zwrot kosztów dojazdu do pracy
  • Wyposażenie w odzież roboczą i środki ochrony indywidualnej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: REMONDIS Sp. z o.o. Dział Odpadów Specjalnych

branże: Logistyka / Transport / Zakupy