eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy KrakówDoradca Techniczno-Handlowy

Kto szuka:

Globale Ressource Humaine Sp. z o.o.

Stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Kraków

Branża: sanitarna, instalacyjna, budowlana

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Wystawianie faktur
  • Koordynacja transportów
  • Współpraca z przedstawicielem handlowym

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • Min. 6 miesięcznego doświadczenia w obsłudze klienta w branży sanitarnej, instalacyjnej, budowlanej
  • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Nastawienie na rozwój oraz naukę

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia/kompetencji
  • Premię za wyniki
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę multisport
  • Wyjścia integracyjne
  • Pracę jednozmianową 7:00-15:00, 8:00-16:00
  • Wolne weekendy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-15

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Globale Ressource Humaine Sp. z o.o.

branże: Konsulting

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

Przebywając na zwolnieniu lekarskim powinniśmy odpoczywać i dochodzić do zdrowia. Niektórzy mają jednak pokusę, aby w tym czasie wyjechać na wakacje albo zrobić remont. Czy to dobry pomysł? Zdaniem ekspertów z Grupy Progres to spore ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Absencja jest powszechnym problemem wśród pracowników produkcyjnych. W artykule omówiono potencjalne źródło tego zjawiska oraz przedstawiono metody radzenia sobie z nim. Podkreślono rolę atrakcyjnych systemów wynagrodzeń, które mogą ...

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.