eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy KrakówCustoms Coordinator with German

Kto szuka:

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Stanowisko:

Customs Coordinator with German

Lokalizacja:

Kraków

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

For our client, who is a leader in the international logistics industry - we are looking for a Customs Broker with German. This is an ideal position for a person who wants to take their first steps in a global corporation.

Responsibilities:

  • Evaluation and tariffication of goods in accordance with the technical requirements and customs regulations in the country and abroad
  • Preparation of the necessary documentation needed to transport
  • Mainatn data correctness in the system
  • Contact with other departments responsible for logistics and transport
  • Communication with clients if any additional information needed
  • Preparing reports
  • Solving emerging issues

Requirements:

  • Fluent knowledge of German and English (B2/ C1)
  • Well comunication skills
  • Commitment and accuracy in performing tasks
  • Good computer skills (Ms Office)
  • Experience in customer service will be an asset

Benefits:

  • Employment contract (full-time)
  • Multisport card
  • Private medical care
  • Lunch card
  • Life insurance
  • Gift cards
  • Movie tickets
  • Opportunities to develop and gain experience in a prestigious organization

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-04

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Grafton Recruitment Sp. z o.o.

branże: Konsulting

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.

Lato to okres, w którym wielu, w końcu wolnych od obowiązków akademickich, studentów podejmuje pracę, aby podreperować swój budżet. Pracodawcy chętnie zresztą zatrudniają osoby posiadające status studenta, bo uznawane są one za ...

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

W obecnych czasach coraz większą uwagę zwraca się na kwestię luki płacowej, co wynika głównie z przygotowań do wdrożenia dyrektywy Unii Europejskiej dotyczącej transparentności wynagrodzeń. W poprzednich publikacjach omówiliśmy ...

Dynamiczny rozwój sztucznej inteligencji wzbudza nie tylko ciekawość, ale również obawę. Pewnie większości z nas w ostatnim czasie przemknęła przez głowę myśl - co w przyszłości stanie się z moją pracą? Na to pytanie oczywiście ...