PracaOferty pracy KrakówCredit & Collections Process Junior Specialist with German

Kto szuka:

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Stanowisko:

Credit & Collections Process Junior Specialist with German

Lokalizacja:

Kraków

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

For our client, a global leader in helping companies grow and improve their business through innovative technologies, we are looking for a Credit & Collections Process Junior Specialist with German. Their mission is to harness the power of technology to support people and create a more sustainable future.

No prior experience required - we value your willingness to learn!

Responsibilities:

  • Contacting clients regarding overdue payments (phone, email)
  • Resolving payment issues
  • Initiating overpayment refunds
  • Updating account status and collection activities
  • Preparing reports on collection activities

Requirements:

  • Proficiency in German and English (B2/C1)
  • Strong interpersonal and analytical skills
  • Knowledge of MS Office
  • Bachelor's degree or student status

Benefits:

  • Private medical care, life insurance
  • Hybrid work model after onboarding
  • Buddy Program - support from experts while learning
  • Access to training and certifications (e.g. GenAI, Excel, Project Management)
  • Free access to the Education First languages platform, Pluralsight materials and training, TED Talks, Coursera and Udemy Business

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-26

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Grafton Recruitment Sp. z o.o.

branże: Finanse

Pojawił się najnowszy "Raport Trendów & Wynagrodzeń 2024", a w nim porcja informacji dotyczących m.in. pensji, na jakie mogą liczyć obecnie specjaliści zatrudnieni w sektorze budownictwa i nieruchomości. Opracowanie autorstwa ManpowerGroup ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.

Luka płacowa ciągle ma się dobrze i wiele wskazuje na to, że sytuacja ta nie ma szans na szybką poprawę - jak pisze Allianz w obecnym tempie zniwelowanie różnic w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn zajęłoby 93 lata. I wprawdzie w ...

Każda ucząca się osoba, aż do ukończenia 26. roku życia jest ubezpieczona zdrowotnie, czyli może korzystać z bezpłatnej opieki medycznej. Najczęściej do ubezpieczenia zdrowotnego jest zgłaszana przez rodziców. ZUS zwraca jednak uwagę ...