eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy KrakówCieśla szalunkowy/Murarz

Kto szuka:

Globale Ressource Humaine Sp. z o.o.

Stanowisko:

Cieśla szalunkowy/Murarz

Lokalizacja:

Kraków

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Prace szalunkowe na systemach DOCA, PERI, SATECO
  • Przygotowywanie i montaż elementów szalunkowych zgodnie z dokumentacją

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku
  • Znajomość technik i materiałów budowlanych

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: Globale Ressource Humaine Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Artykuł stanowi podsumowanie wyników Kompleksowego raportu płacowego wiosna/lato 2024. W badaniu wzięło udział 979 firm. Większość stanowiły firmy produkcyjne (57%). Najwięcej firm prowadziło swoją działalność na terenie województwa ...

Czy trudno jest obecnie o znalezienie pracy w handlu? Odpowiedzi na to i inne pytania dostarcza najnowsze opracowanie Grafton Recruitment, które dowodzi, że w drugim kwartale bieżącego roku liczba ofert pracy wzrosła o 16% rdr. Zapotrzebowanie ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

Czy warto być HR-owcem? Oczywiście, że tak, bo jest to jeden z najpiękniejszych zawodów świata. Pomijając wszystkie wzniosłe cele profesji, przynajmniej dla niektórych równie ważne mogą być zarobki. Wiadomo, że z punktu widzenia misji ...