PracaOferty pracy Kraków › Asystent - Pomoc domowa w codziennych sprawach dla rodziny z sześciorgiem dzieci w wieku szkolnym

Kto szuka:

Paweł Bielawski Calatabiano Food Ingredients

Asystent - Pomoc domowa w codziennych sprawach dla rodziny z sześciorgiem dzieci w wieku szkolnym

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

Zapraszam do pracy na stanowisku asystent domowy do pomocy w codziennych sprawach rodziny z sześciorgiem dzieci w wieku szkolnym.

Do tej pracy potrzebne są dwie osoby, pracujące w systemie zmianowym. Przykładowo jedna osoba pracuje przez 15 dni, druga przez kolejne 15 dni. Osoby te będą mogły ze sobą negocjować i zmieniać harmonogramy pracy.

Do wykonywania są następujące czynności:

  • czasami przyjść rano i pomóc przygotować do wyjścia dzieci i zawieźć je do szkoły,
  • czasami przyprowadzić dzieci ze szkoły i na/z zajęć pozalekcyjnych,
  • czasami zrobić zakupy, pomóc w sprzątaniu domu,
  • czasami posiedzieć z dziećmi w domu i poczytać im książki, nakarmić dzieci,
  • czasami zostać na noc z dziećmi w domu, gdy rodzice są w podróży służbowej.

Używam słowa CZASAMI, aby było jasne, że będą dni, a nawet tygodnie, kiedy pomoc nie będzie potrzebna. Ale te dni nadal będą płatne.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

Do pracy zapraszam osobę energiczną, aktywną, zdrową, posiadającą prawo jazdy i własny samochód, osobę niepalącą i niepijącą alkoholu, bez nałogów, posiadając chęć i możliwość pracy 15 dni w miesiącu w święta i weekendy (jak na dyżurze).

Firma oferuje:

Oferujemy

Stawka dla jednej osoby: 5000 zł za 15 dni pracy w miesiącu. Wymagane są dwie osoby.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Paweł Bielawski Calatabiano Food Ingredients

branże: Praca fizyczna