PracaOferty pracy KrakówAsystent ds. Zatrudnienia Zewnętrznego

Kto szuka:

GRUPA ATERIMA

Stanowisko:

Asystent ds. Zatrudnienia Zewnętrznego

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do twoich obowiązków należeć będzie:

  • publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych (również w mediach społecznościowych)
  • kontakt z kandydatami w języku polskim i angielskim
  • wsparcie w procesie legalizacji pracy (po wcześniejszym przeszkoleniu)
  • archiwizacja dokumentacji pracowniczej
  • koordynacja kandydatów do miejsca pracy oraz przygotowanie danych/dokumentów do zatrudnienia
  • wsparcie procesu rozliczenia wynagrodzeń
  • wsparcie pracy innych członków zespołu

  • doświadczenie w pracy w rekrutacji, obsłudze klienta lub bezpośrednio w agencji - dodatkowy atut
  • znajomość języka angielskiego min. B2 - warunek konieczny
  • prawo jazdy kat. B - czynne - warunek konieczny
  • umiejętność pracy z dokumentem (prace administracyjne)
  • bardzo dobra organizacja pracy (terminowość)
  • gotowość do podjęcia współpracy na pełen etat
  • znajomość narzędzi MS Office
  • status studenta

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie, z możliwością przedłużenia współpracy
  • system premiowy oraz pakiet benefitów po 3 miesiącach współpracy (dofinansowane ubezpieczenie medyczne - Allianz, Karta Multisport, ubezpieczenie na życie, na wypadek chorób oraz od nieszczęśliwych wydarzeń)
  • pracę stacjonarną, poniedziałek - piątek w godz. 9-17
  • wynagrodzenie 28,10 zł brutto/h + system premiowy po okresie próbnym
  • pełne wdrożenie w zadania oraz niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w miłej atmosferze w kilkuosobowym zespole
  • stabilne miejsce zatrudnienia w polskiej firmie o międzynarodowym zasięgu oraz ugruntowanej pozycji na rynku

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA FORMIERZ Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Specjalista ds. Zakupów

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-17

do końca oferty: 28 dni

pracodawca: GRUPA ATERIMA

branże: Administracja biurowa

Ostatni miesiąc wakacji przyniósł istotne zmiany w zakresie delegowania kierowców w transporcie drogowym. 19 sierpnia 2023 roku w życie weszły nowe przepisy Pakietu Mobilności, które zmieniają sposób rozliczania wynagrodzeń polskich ...

Zmieniasz pracę, jesteś w okresie wypowiedzenia i dopadła cię grypa? A może właśnie straciłeś pracę i zachorowałeś zanim znalazłeś nowe miejsce zatrudnienia? Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja - także w tym okresie ...

Niemal każda firma przeprowadza dziś szkolenia. Warto wiedzieć, że w określonych przypadkach, czas spędzony na wyjeździe integracyjnym połączonym ze szkoleniem, może zostać potraktowany jako nadgodziny. "Konsekwencją regulacji zawartej w ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.