PracaOferty pracy KrakówAsystent / Asystentka w Biurze Zarządu i Administracji

Kto szuka:

Noble Securities S.A.

Stanowisko:

Asystent / Asystentka w Biurze Zarządu i Administracji

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres Twoich zadań:
  • współpraca z administracją budynku w zakresie prac konserwacyjnych, kart dostępów, powierzchni, wyposażenia,
  • współpraca z dostawcami w zakresie zamawiania towarów, urządzeń, materiałów biurowych i eksploatacyjnych,
  • odbieranie, przełączanie połączeń telefonicznych,
  • obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej w tym przesyłek kurierskich,
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów,
  • organizacyjne wsparcie Zarządu oraz kierownictwa firmy,
  • wsparcie dla jednostek organizacyjnych w kontaktach z klientami, instytucjami i urzędami;
  • przyjmowanie i obsługa gości,
  • rezerwacja sal konferencyjnych,
  • pomoc w organizacji podróży służbowych, rezerwacja biletów lotniczych, hoteli,
  • skanowanie i archiwizowanie dokumentów,
  • zamawianie artykułów biurowych i spożywczych na potrzeby biura,
  • rezerwacja na potrzeby firmy hoteli, sali konferencyjnych, biletów kolejowych i lotniczych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej,
  • bardzo dobra znajomości pakietu MS Office,
  • dokładność, samodzielność i terminowość,
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów,
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz w sytuacjach kryzysowych,
  • umiejętności negocjacyjne.

Firma oferuje:

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet socjalny w tym prywatną opiekę medyczną z możliwością objęcia opieką medyczną członków rodziny oraz dofinansowanie do karty Multisport Benefit System,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-11

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Noble Securities S.A.

branże: Administracja biurowa

Branża produkcyjna i transportowo-logistyczna borykają się z niedoborem pracowników. Duże zapotrzebowanie na techników, monterów czy elektryków przekłada się na zmniejszenie regionalnych dysproporcji płacowych na tych stanowiskach ...

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Doniesienia z Wielkiej Brytanii wskazują na ogromny wzrost oszustw internetowych wycelowanych w osoby poszukujące pracy. Okazuje się, że tylko na przestrzeni ostatnich dwóch lat ich liczba powiększyła się aż o 300%. Proceder ten ...

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Od 1 kwietnia wzrośnie wysokość jednorazowego odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy i chorób zawodowych - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ubezpieczony ...