eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy KoszalinReferent

Kto szuka:

Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie

Stanowisko:

Referent

Numer referencyjny:

144200

Lokalizacja:

Koszalin

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warunki pracy

  • Stanowisko pracy wyposażone w komputer stacjonarny i inne urządzenia biurowe.
  • Praca przy monitorze komputerowym powyżej 4 godzin dziennie.
  • Oświetlenie sztuczne i naturalne.
  • Kontakt z klientem.
  • Praca na III piętrze budynku.
  • W budynku znajduje się podnośnik dla osób z niepełnosprawnością.
  • Praca w budynku wyposażonym w windę, podjazd/pochylnię oraz toaletę przystosowaną do potrzeb osób z niepełnosprawnością.

Zakres zadań

  • Bada zasadność zwrotu podatków i wydaje postanowienia w sprawach przedłużenia terminu zwrotu podatku.
  • Dokonuje czynności analitycznych i sprawdzających.
  • Zarządza ryzykiem zewnętrznym w celu identyfikacji obszarów zagrożeń mogących mieć wpływ na prawidłowość wypełniania obowiązków podatkowych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
  • Znajomość funkcji i struktury organów Krajowej Administracji Skarbowej
  • Znajomość uprawnień i obowiązków członka korpusu służby cywilnej
  • Umiejętność zastosowania wiedzy w zadaniach wykonywanych na stanowisku pracy
  • Umiejętność skutecznego komunikowania się
  • Orientacja na klienta
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do uczenia się
  • Brak współpracy z organami bezpieczeństwa państwa wymienionymi w art. 2 ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów (dotyczy kandydatów urodzonych przed 1 sierpnia 1972 r.)
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Asystent Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Specjalista

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-23

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie

branże: Administracja publiczna

Z niedoborem pracowników boryka się wiele branż, m.in. logistyczna i produkcyjna. Jakimi wynagrodzeniami kuszą ich pracodawcy? Agencja zatrudnienia Trenkwalder przeanalizowała wysokość zarobków na najbardziej popularnych stanowiskach ...

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.