eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Koszalin › Kierownik Budowy

Kto szuka:

KOBYLARNIA S.A.

Stanowisko:

Kierownik Budowy

Lokalizacja:

Koszalin

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • zarządzanie budową i organizacja pracy na budowie,
  • zarządzanie podległymi zasobami (zespół pracowników, dostawcy, podwykonawcy),
  • wybór podwykonawców, dostawców oraz rozliczanie zawartych z nimi umów,
  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót przez podwykonawców, dostawców,
  • reprezentowanie Wykonawcy w kontaktach z Zamawiającym i organami administracji państwowej.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • minimum 5 lat doświadczenia w realizacji inwestycji drogowych na stanowisku Kierownika Budowy,
  • minimum 36 miesięcy doświadczenia przy realizacji zadań obejmujących budowę lub przebudowę dróg lub ulic klasy min. GP o wartości robót co najmniej 200 000 000 PLN brutto na stanowisku Kierownika Budowy,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe – budownictwo,
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności drogowej,
  • doświadczenie w kontaktach z inwestorem,
  • umiejętność kierowania i pracy z zespołem,
  • prawo jazdy kat. B,
  • odpowiedzialność i dyspozycyjność,
  • znajomość zasad i przepisów BHP,
  • zdolność analitycznego myślenia oraz łatwość podejmowania decyzji.

Firma oferuje:

To oferujemy
  • stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę lub kontrakt,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy.
Miejsce pracy
  • droga ekspresowa Koszalin – Słupsk S6, odc. I (koniec obwodnicy Koszalina i Sianowa)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Automatyk Utrzymania Ruchu Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Kierownik budowy

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-04

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: KOBYLARNIA S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura