PracaOferty pracy Kostrzyn nad OdrąPakowacz wyrobów tekstylnych

Kto szuka:

Wendre Poland Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pakowacz wyrobów tekstylnych

Lokalizacja:

Kostrzyn nad Odrą

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki na stanowisku:
  • Produkcja kołder, poduszek i nakładek na materace
  • Pakowanie gotowych produktów
  • Praca zespołowa w systemie akordowym
  • Obsługa różnych stanowisk po szkoleniu
  • Wykonywanie zadań zleconych przez kierownictwo

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania od kandydatów:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie/techniczne
  • Zdolność do organizacji własnej pracy
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Gotowość do pracy w różnych godzinach
  • Dobra kondycja fizyczna
Co oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Wsparcie w formie dofinansowania posiłków
  • Bezpłatne napoje (kawa, herbata)
  • Bogaty pakiet benefitów socjalnych
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Możliwości rozwoju i awansu

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-17

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: Wendre Poland Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Zostać czy zmienić? To pytanie zadaje sobie wielu pracowników. W 2017 roku, na podstawie dane z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeanalizowaliśmy progresję wynagrodzeń osób często zmieniających pracę oraz tych, którzy byli lojalni ...

W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń, w 2023 roku uczestniczyło 80 290 osób. 75% uczestników mieszka w miastach powyżej 100 000 mieszkańców, 74% ma wykształcenie wyższe, a 84% jest zatrudnionych w firmach prywatnych. W artykule ...