PracaOferty pracy Kostrzyn nad OdrąMłodszy Specjalista ds. przygotowania produkcji

Kto szuka:

Telemond Sp. z o.o.

Stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. przygotowania produkcji

Lokalizacja:

Kostrzyn nad Odrą

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Czym się będziesz zajmować:

  • Przygotowaniem i aktualizacją pełnej dokumentacji rysunkowej
  • Przygotowaniem i aktualizacją szczegółowych list materiałowych
  • Nadzorem i administracją bazy danych
  • Kontaktem ze zleceniodawcami i podwykonawcami
  • Wprowadzaniem danych do systemu ERP.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Jakie wymagania musisz spełniać:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (lub w trakcie studiów), preferowane w zakresie mechaniki i budowy maszyn, inżynierii produkcji
  • Dobra znajomość pakietu Office oraz programu AutoCAD
  • Znajomość systemów klasy ERP - mile widziane
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Dobra organizacja własnej pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność, sumienność.

Firma oferuje:

Co oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz inne dodatki premiowe
  • Szeroki pakiet socjalny (w tym prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci, paczki na święta, bezzwrotna pomoc w sytuacjach losowych i inne)
  • Szkolenia, nauka języków i inne
  • Pikniki rodzinne
  • Dobrą atmosferę pracy, wsparcie i rozwój.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Młodszy Projektant CAD Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Mechanik Lotniczy

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-24

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: Telemond Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

W I półroczu 2024 ZUS skontrolował 260,8 tys. osób na zwolnieniach lekarskich. W efekcie wydał 18,6 tys. decyzji wstrzymujących dalszą wypłatę zasiłków chorobowych. Jakie są najczęstsze powody nieprawidłowego wykorzystywania zwolnień? ...

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

O tym, że dyskryminowanie płacowe mężczyzn jest spoko i innych problemach z definicją i liczeniem luki płacowej w Dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2023/970.

Gdy zachoruje ktoś bliski, na czas opieki nad nim można pobierać zasiłek opiekuńczy - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednak przepisy ściśle określają, ile dni w roku możemy korzystać z tego świadczenia. Długość zasiłku ...

Rok 2023 na rynku pracy IT upłynął pod znakiem zwolnień i mniejszej liczby rekrutacji. Wzrost wynagrodzeń nieco wyhamował, ale i tak w niektórych specjalizacjach wyniósł nawet 20-25 proc. Takie wnioski płyną z raportu "Rynek pracy IT w ...