eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Konstantynów Łódzki › Technolog Odzieży

Kto szuka:

Praca.pl

Stanowisko:

Technolog Odzieży

Lokalizacja:

Konstantynów Łódzki

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Dostosowywanie technik produkcyjnych,
  • Zarządzanie i sprawdzanie wzorców oraz surowców,
  • Kontakt z dostawcami od początku do końca produkcji,
  • Nadzór nad jakością i terminowością produkcji,
  • Ostatnia kontrola gotowego produktu,
  • Wsparcie przy zakupach i nadzór nad tym procesem,
  • Podróże służbowe do fabryk,
  • Praca z producentami w Chinach.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Wykształcenie w dziedzinie technologii ubioru bądź projektowania ubioru,
  • Dobra znajomość tkanin, ich obróbki i dopasowania,
  • Wiedza o metodach produkcji odzieży,
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego,
  • Język Niemiecki - mile widziany,
  • Umiejętność obsługi komputera, głównie pakietu MS Office i Excela.

Firma oferuje:

Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie na życie.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-02

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: Praca.pl

branże: Produkcja / Przemysł

Praca - wiadomości i porady

  • GUS: średnia krajowa w III 2024 wyższa o 12% r/r

    GUS: średnia krajowa w III 2024 wyższa o 12% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

  • Zmiana pracy: czego unikać lub nie podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

    Zmiana pracy: czego unikać lub nie podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

    Badanie zrealizowane przez serwis Aplikuj.pl rzuca światło na podejście Polaków do zmiany pracy oraz częstotliwość podejmowania decyzji w tym zakresie. Okazuje się, że większość z nas zdecydowała się na taki krok od 4 do 9 razy w ...

  • Praca sezonowa 2024. Najwyższe stawki w handlu obnośnym

    Praca sezonowa 2024. Najwyższe stawki w handlu obnośnym

    Rozpoczęły się wakacje. Nadmorskie miejscowości zapełniły się turystami. A w związku z tym wzrosło zapotrzebowanie na pracowników. Najwięcej ofert pracy pojawiło się w handlu - lokalach usługowych czy dyskontach. Najwięcej w tym roku ...

  • Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy

    Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy

    Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy realizowane jest w ramach uprawnień kierowniczych pracodawcy. W konsekwencji pracodawca ma prawo wtórnie zobowiązać pracownika do świadczenia pracy (zgoda zatrudnionego nie jest wymagana) ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości