PracaOferty pracy Konstantynów Łódzki › Pracownik Produkcji - Praca przy obróbce drewna

Kto szuka:

PPHU REKORD Tomasz Wojciechowski

Stanowisko:

Pracownik Produkcji - Praca przy obróbce drewna

Lokalizacja:

Konstantynów Łódzki

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy pracownika na dział drewniany, gdzie przygotowujemy elementy drewniane z przeznaczeniem do małej architektury miejskiej.

Zadania:

  • Ustawianie i obsługa maszyn do obróbki drewna (strugarka, przecinarka, szlifierka, szczotkarka, wiertarka itp.)
  • Kontrola obrabianego w maszynie materiału pod kątem jego zgodności z zadanymi parametrami obróbki
  • Dokonywanie zmian ustawień i niewielkich modyfikacji w trakcie obróbki materiału
  • Szpachlowanie drobnych ubytków w materiale drewnianym
  • Zgłaszanie usterek i wszelkich niezgodności Kierownikowi produkcji
  • Dbanie o bezpieczne i higieniczne warunki pracy na hali

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn do obróbki drewna lub innych materiałów
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, samodzielność i duże chęci do pracy

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • Pracę w stale rozwijającej się firmie
  • Stabilną pracę, zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę w oparciu o umowę
  • Pracę na jedną zmianę, od poniedziałku do piątku - 7:30-15:30
  • Premię uznaniową
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-20

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: PPHU REKORD Tomasz Wojciechowski

branże: Produkcja / Przemysł