eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kołobrzeg › PORTIER

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

PORTIER

Lokalizacja:

Kołobrzeg

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0849

Obowiązki:

-dozór obiektu budowlanego stanowiącego siedzibę RCK przy ul. Solnej 1 wraz ze znajdującym się w tym obiekcie mieniem oraz nieruchomościami przynależnymi do tego obiektu,
-monitorowanie (obserwowanie) terenu dozorowanego i osób wchodzących na teren dozorowany i niezwłoczne podejmowanie interwencji w przypadku stwierdzonych nieprawidłowości
- dokonywanie adnotacji w książce dyżurów o fakcie rozpoczęcia dozoru obiektu i o wszelkich zdarzeniach mających miejsce w czasie pełnienia dozoru,
- sprawdzanie stanu systemu alarmowego,
- wydawanie kluczy do pomieszczeń znajdujących się na terenie dozorowanym tylko osobom upoważnionym i dokonywanie odbioru od tych osób kluczy zdawanych, a także odnotowywanie wydania i odbioru kluczy w zeszycie za pokwitowaniem;
- dokonywanie obchodu terenu dozorowanego co najmniej raz na 2 godziny jak i bezpośrednio przed zamknięciem dozorowanego obiektu budowlanego i sprawdzanie podczas wykonywanego obchodu zabezpieczenia budynku, pokoi biurowych oraz wszystkich pomieszczeń magazynowych i piwnicznych dbając o to, aby po opuszczeniu pomieszczeń przez użytkowników i pracowników na terenie dozorowanym nie przebywały osoby postronne;
- ścisłe przestrzeganie obowiązujących na terenie dozorowanym przepisów PPOŻ i BHP;
- dbanie o porządek wokół dozorowanego budynku
- obsługa szatni
Praca w godz. 7-15, 15-23

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • - komunikatywność,- odpowiedzialność,- sumienność, - umiejętność organizacji pracy, - umiejętność pracy w zespole,- dyspozycyjność

Miejsce pracy: Solna 1, 78-100 Kołobrzeg, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: cv, list motywacyjny, oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.rck.kolobrzeg.eu

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Sprzedaż