eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy KołobrzegFUNKCJONARIUSZ STRAŻY GRANICZNEJ

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

FUNKCJONARIUSZ STRAŻY GRANICZNEJ

Lokalizacja:

Kołobrzeg

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1440

Obowiązki:

Ogólny zakres obowiązków funkcjonariusza straży granicznej określa rozd. 11 ustawy z dn. 12.10.1990 r. o straży granicznej. Inne szczegółowe informacje na temat oferty dostępne na stronie internetowej MOSG: www.morski.strazgraniczna.pl
Zatrudnienie po zakończeniu rekrutacji.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • Obowiązek zaliczenia testu pisemnego na poziomie szkoły średniej z wybranego języka obcego. Szczegółowe wymagania znajdują się na stronie internetowej MOSG: www.morski.strazgraniczna.pl

Miejsce pracy: Sikorskiego 7, 78-100 Kołobrzeg, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: Szczegółowe informacje na temat oferty dostępne na stronie internetowej MOSG: www.morski.strazgraniczna.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-12

do końca oferty: 49 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Ochrona osób i mienia

Projekt ustawy o warunkach dopuszczalności powierzania pracy cudzoziemcom na terytorium RP, przedstawiony przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, koncentruje się aktualnie na formie zatrudnienia opartej na umowie o pracę. Nie ...

Z rozwiązań chmurowych korzysta coraz więcej firm, a co za tym idzie poszukiwani są wykwalifikowani w tej dziedzinie eksperci. Jakich kompetencji poszukują u nich pracodawcy? Sprawdziła to firma Capgemini Polska.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Gdy zachoruje ktoś bliski, na czas opieki nad nim można pobierać zasiłek opiekuńczy - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednak przepisy ściśle określają, ile dni w roku możemy korzystać z tego świadczenia. Długość zasiłku ...

Skandaliczna sytuacja o której rozpisują się media w całej Polsce jest przykładem, że niektórzy przedsiębiorcy wciąż nie szanują prawa pracy, a "januszowe" prowadzenie biznesu nie jest obce nawet tak nowoczesnym biznesom jak agencje ...