PracaOferty pracy Knurów › Operator wypalarki (laser/plazma)

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Operator wypalarki (laser/plazma)

Lokalizacja:

Knurów

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do nowo powstałego zakładu naszego klienta szukamy osób z doświadczeniem w pracy przy wypalarkach laserowych, lub plazmowych. Zapraszamy również osoby z dłuższym okresem wypowiedzenia!

Telefon: 781 300 390

Zadania:

  • Obsługa wypalarek (laser, plazma, tlen firmy Messer i IGM)
  • Ustawienie parametrów i nadzorowanie pracy maszyny
  • Samodzielność w pracy przy detalach o niskim stopniu skomplikowania
  • Samokontrola jakości wykonanych elementów
  • Wypełnianie dokumentacji związanej z procesem technologicznym

Wymagania:

  •  Dostępność do pracy zmianowej (od przyszłego roku ; na start 1 zmiana);
  • Doświadczenie w obsłudze wypalarek lub maszyn CNC;
  • Uprawnienia na suwnice- mile widziane;

Co oferuje firma:

  • Umowa o pracę - bezpośrednio u pracodawcy;
  • Bezpłatna opieka medyczna;
  • Multisport;
  • Wczasy pod gruszą, bony świąteczne;

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-03

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Produkcja / Przemysł