eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Knurów › Operator prasy krawędziowej

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Operator prasy krawędziowej

Lokalizacja:

Knurów

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Praca w nowo powstałej fabryce w Knurowie! Poszukujemy osób chętnych do pracy w charakterze operatorów pras krawędziowych.

Oferujemy pracę w nowoczesnym parku maszynowym i możliwość rozwoju zawodowego.

Zapraszamy zarówno osoby dostępne od zaraz jak i osoby z dłuższym okresem wypowiedzenia.

Telefon do rekrutera ;781 300 390

OBOWIĄZKI:

  • Obsługa pras krawędziowych;
  • Wypełnianie dokumentacji związanej z procesem technologicznym;
  • Ustawianie parametrów i nadzorowanie pracy maszyny;

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w obsłudze pras krawędziowych;
  • Znajomość systemu sterowania pras (LVD,durma, Bystronic lub inne);
  • Uprawnienia suwnicowe- mile widzane;
  • Dyspozycyjność do pracy (docelowo) 3 zmianowej;

CO OFERUJE PRACODAWCA:

  • Umowa o pracę;
  • Wynagrodzenie nawet do 6300zł brutto;
  • Bezpłatna opieka medyczna;
  • Karta multisport;
  • Wczasy pod gruszą i bony świąteczne;

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-02

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Produkcja / Przemysł