PracaOferty pracy KluczborkKierownik Działu Farmacji Szpitalnej

Kto szuka:

Praca.farmacja.pl

Stanowisko:

Kierownik Działu Farmacji Szpitalnej

Lokalizacja:

Kluczbork

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Grupa Scanmed to lider wśród prywatnych operatorów medycznych pod względem zakresu świadczonych usług. Od lat zapewnia Pacjentom opiekę medyczną w całej Polsce i nieustannie rozwija wachlarz oferowanych świadczeń.

Należący do Grupy Scanmed Szpital Vital Medic to renomowany ośrodek medyczny specjalizujący się w takich dziedzinach jak neurologia, neurochirurgia, neuroonkologia, chirurgia ogólna, chirurgia dziecięca oraz okulistyka i rehabilitacja, co czyni go jednym z wiodących Szpitali w regionie. Świadczy specjalistyczne usługi medyczne w ramach kontraktu z NFZ jak i komercyjnie. Współpracuje z zespołem ekspertów posiadających unikatowe specjalizacje. Oferuje pracę w przyjaznym środowisku, z dostępem do zaawansowanych technologii medycznych i szerokie możliwości rozwoju zawodowego.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad gospodarką lekami i materiałami medycznymi w jednostce,

  • Zaopatrzenie placówki w wyroby medyczne i produkty lecznicze,

  • Wydawanie leków i materiałów medycznych,

  • Udzielanie informacji o lekach personelowi medycznemu,

  • Prace w ramach Komitetu Terapeutycznego,

  • Kontrolowanie dat ważności oraz warunków przechowywania leków i wyrobów medycznych,

  • Nadzorowanie prowadzenia książki kontroli środków odurzających i psychotropowych,

  • Monitorowanie komunikatów Głównego oraz Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego (GIF i WIF),

  • Prowadzenie dokumentacji oraz wprowadzanie danych do systemu,

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemów ZSMOPL i KOWAL.

Poszukiwane kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku farmacja,

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu,

  • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku farmaceuty szpitalnego,

  • Znajomość rynku farmaceutycznego,

  • Umiejętności komunikacyjne i udzielania wsparcia innym członkom zespołu,

  • Samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność.

Mile widziane:

  • Posiadanie specjalizacji z Farmacji Klinicznej.

Oferujemy:

  • Indywidualnie dopasowaną formę i warunki współpracy (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa B2B),

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • Pakiet benefitów pozapłacowych w zależności od wybranej formy zatrudnienia,

  • Dołączenie do zespołu, który działa zgodnie z wartością: Medycyna na wyróżniającym nas poziomie.

Zapraszamy do aplikowania poprzez link: Kierownik Działu Farmacji Szpitalnej - Oferta pracy (elevato.net)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-04

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Praca.farmacja.pl

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?

W I półroczu 2024 ZUS skontrolował 260,8 tys. osób na zwolnieniach lekarskich. W efekcie wydał 18,6 tys. decyzji wstrzymujących dalszą wypłatę zasiłków chorobowych. Jakie są najczęstsze powody nieprawidłowego wykorzystywania zwolnień? ...

W wakacje wszystko zwalnia. Także aktywność zawodowa wyhamowuje. Część pracowników wykorzystuje urlopy wypoczynkowe, więc wydawać by się mogło, że nie jest to dobry czas na szukanie nowej pracy. Jednak zdaniem ekspertów z Manpower ...

Czy warto być HR-owcem? Oczywiście, że tak, bo jest to jeden z najpiękniejszych zawodów świata. Pomijając wszystkie wzniosłe cele profesji, przynajmniej dla niektórych równie ważne mogą być zarobki. Wiadomo, że z punktu widzenia misji ...