PracaOferty pracy Kielce › SPECJALISTA DS. ZAPEWNIENIA JAKOŚCI

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

SPECJALISTA DS. ZAPEWNIENIA JAKOŚCI

Lokalizacja:

Kielce

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1597

Obowiązki:

według stanowiska

Wymagania:Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania:

  • Zakres czynności;bieżące kontrolowanie prowadzonych robót i dostaw pod kątem jakościowym - konstrukcje stalowe,sprawdzanie poprawności wykonania zgodnie z dokumentacją i wymogami technicznymi,opracowywanie i nadzór nad dokumentacją jakościową prowadzonych robót, sporządzanie Programów Zapewnienia Jakości (PZJ), wniosków o zatwierdzenie materiałów oraz archiwizowanie wymienionych dokumentów. Wymagania;wykształcenie techniczne, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, praktyczna umiejętność czytania rysunków technicznych,znajomość pakietu MS Office,komunikatywność,umiejętność pracy w zespole.Mile widziane:uprawnienia VT, MT, PT, lub UT,znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.Pracodawca oferuje: pracę w stabilnej, renomowanej firmie,zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,benefity pozapłacowe - prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie na życie, pakiet socjalny w ramach ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci, dodatki z okazji świąt),możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego.

Miejsce pracy: Ściegiennego 280, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - Kontakt z pracodawcą; telefoniczny : 41 348 91 49 lub adres e-mail; praca@mostostal-kielce.com.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-29

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia