eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kielce › Specjalista ds. Płac i Kadr

Kto szuka:

EFFECTOR S.A.

Stanowisko:

Specjalista ds. Płac i Kadr

Lokalizacja:

Kielce

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • prowadzenie dokumentacji kadrowej związanej z zatrudnieniem, przebiegiem i zakończeniem zatrudnienia Pracownika,
  • prowadzenie dokumentacji płacowej związanej z umowami o pracę, zlecenie, w szczególności naliczanie wynagrodzeń i świadczeń z tytułu umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych,
  • kontrola i ewidencja czasu pracy pracowników,
  • terminowe i rzetelne wprowadzanie danych dot. godzin oraz nieobecności pracowników,
  • bieżąca kontrola terminowej realizacji badań lekarskich pracowników,
  • bieżące kontakty z instytucjami i urzędami,
  • obliczanie zasiłków chorobowych i innych zasiłków ZUS oraz administrowanie dokumentacją zasiłkową.

Wymagania stawiane pracownikowi:

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne),
  • min. 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze płac,
  • doświadczenie w pracy w systemie klasy ERP,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • znajomość pakietu MS Office (w tym bardzo dobrze znasz program Excel),
  • praktyczna wiedza z zakresu rozliczania czasu pracy.

Firma oferuje:

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami,
  • korzystne ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowaną kartę sportową MEDICOVER SPORT,
  • pakiet świadczeń socjalnych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Analityk Danych Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Nocny Audytor / Audytorka

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-29

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: EFFECTOR S.A.

branże: HR