eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy KielcePRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Lokalizacja:

Kielce

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/2340

Obowiązki:

według stanowiska

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania:- prawo jazdy, kat. B (minimum 2 lata)- płynna obsługa pakietu Office (Excel, Word)- umiejetność konstruowania ofert, wyceny itp. w oparciu o dostarczone zasoby- bardzo dobra komunikatywność (łatwość nawiązywania kontaktów)- dobra organizacja pracy własnej (samodzielność)- determinacja w dążeniu do wyznaczonych celówOferujemy:- samochód służbowy, telefon, laptop, - wynagrodzenie podstawa + procentowa prowizja od wypracowanego zysk- praca w godzinach 8.00-16.00 (od poniedziałku do piątku)

Miejsce pracy: Różana 5, 25-729 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA KELNER* Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA SPRZĄTACZ/-KA

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-24

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Sprzedaż

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

Luka płacowa ciągle ma się dobrze i wiele wskazuje na to, że sytuacja ta nie ma szans na szybką poprawę - jak pisze Allianz w obecnym tempie zniwelowanie różnic w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn zajęłoby 93 lata. I wprawdzie w ...

W I półroczu 2024 ZUS skontrolował 260,8 tys. osób na zwolnieniach lekarskich. W efekcie wydał 18,6 tys. decyzji wstrzymujących dalszą wypłatę zasiłków chorobowych. Jakie są najczęstsze powody nieprawidłowego wykorzystywania zwolnień? ...

Z niedoborem pracowników boryka się wiele branż, m.in. logistyczna i produkcyjna. Jakimi wynagrodzeniami kuszą ich pracodawcy? Agencja zatrudnienia Trenkwalder przeanalizowała wysokość zarobków na najbardziej popularnych stanowiskach ...