eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy KielcePOMOCNIK ELEKTROMECHANIKA

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

POMOCNIK ELEKTROMECHANIKA

Lokalizacja:

Kielce

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1557

Obowiązki:

według potrzeb

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Pomoc przy montaż elementów elektrycznych pojazdów, produkcja wiązadeł elektrycznych, sprawdzanie poprawności funkcjonowania urządzeń.Obsługa aparatury kontrolno - pomiarowej. Mile widziane uprawnienia SEP do 1KV.

Miejsce pracy: Ściegiennego 270 , 25-116 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny - Kontakt telefoniczny pod numerem : 882 435 804 lube-mail: kadry@mototruck.com , Godziny : 8.00-14.00

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-08-25

do końca oferty: 34 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Informatyka / Telekomunikacja

Pracownik, który zachorował w okresie, gdy wygasła jego umowa o pracę, ma prawo do zasiłku chorobowego, jeśli otrzymał eZLA wciągu 14 dni po ustaniu zatrudnienia. Powinien on jednak poinformować lekarza wystawiającego zwolnienie o ustaniu ...

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

O tym, że wykształcenie i twarde umiejętności to coraz częściej za mało, aby przykuć uwagę rekrutera, mówi się nie od dziś. Kolejnym potwierdzeniem kluczowego znaczenia umiejętności miękkich są najnowsze doniesienia platformy ...

Zmieniasz pracę, jesteś w okresie wypowiedzenia i dopadła cię grypa? A może właśnie straciłeś pracę i zachorowałeś zanim znalazłeś nowe miejsce zatrudnienia? Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja - także w tym okresie ...

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.