PracaOferty pracy KielceOperator zespołów do mieszanek betonowych – przyuczenie do zawodu!

Kto szuka:

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Operator zespołów do mieszanek betonowych – przyuczenie do zawodu!

Lokalizacja:

Kielce

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Polska firma, lider rozwiązań geotechnicznych z ponad 20 letnim doświadczeniem zatrudni pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: cała Polska (w delegacji diety oraz zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę). Dojazd autami prywatnymi – wypłacamy kilometrówkę.

Stawka: przyuczenie do zawodu 7.000-8.000 netto/msc z premiami/dodatkami plus diety (wszystkie dodatki szczegółowo opisane poniżej). Specjalista może zarobić więcej – do uzgodnienia indywidualnie z kierownikiem (kwestia doświadczenia, posiadanych umiejętności oraz uprawnień).

Zadania:

·         Obsługa zespołów do mieszanek betonowych - nowoczesny sprzęt typu Klemm, Medusa, Keller KB.

Wymagania stawiane pracownikowi:

·         Dyspozycyjność oraz zaangażowanie,

·         Otwartość do pracy w delegacji,

·         Prawo jazdy kategorii B.

Doświadczenie zawodowe oraz wymagane uprawnienia na zespoły – mile widziane.

Gwarantujemy:

·         Elastyczne warunki zatrudnienia – umowa o prace, umowa zlecenie, B2B,

·         Praca po całej Polsce, termin rozpoczęcia do uzgodnienia, docelowo na czas nieokreślony,

·         Pracujemy od poniedziałku do piątku (200-220 h/msc) – weekendy wolne,

·         Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę (nocleg w 2 os. pokojach w hotelach ze śniadaniem),

·         Płatne wynagrodzenie zasadnicze plus premie/dodatki – tygodniowe premie uznaniowe, ryczałt za nadgodziny, premie roczne oraz kwartalne, premie BHP, dodatek błotowy, dodatek zjazdowy, zwrot kosztów dojazdu, płatne postojowe,

·         ZFŚS - dofinansowanie wypoczynku, wczasy pod gruszą, pomoc dla dzieci (dofinansowanie opłat za podręczniki, dodatki rekreacyjne typu dofinansowanie karnetów na basen itp.), paczki świąteczne/bony, pożyczki preferencyjne dla pracowników, zapomogi (firma posiada własną fundację),

·         Prywatna opieka medyczna (Medicover, Alians) oraz ubezpieczenie na życie PZU,

·         NNW (ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków),

·         Karta Multisport,

·         Dofinansowanie szkoleń i kursów – firma posiada własny ośrodek operatorski.

Zatrudniamy obcokrajowców -  osoby z Ukrainy, Turcji mile widziane – nie wymagamy kart stałego pobytu, kwestia dokumentów do uzgodnienia.

Kandydaci mogą liczyć na pełną wyzwań i urozmaiconą pracę z ciekawymi perspektywami rozwoju w przyszłościowej i innowacyjnej firmie.

Czy lubisz pracę w zespole i jesteś entuzjastycznie nastawiony do tego zadania? Jeśli tak, zadzwoń – 537 504 404 (Karolina). Nie odbieram? Napisz sms „zespoły” – na pewno oddzwonię.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-21

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.

O tym, że wykształcenie i twarde umiejętności to coraz częściej za mało, aby przykuć uwagę rekrutera, mówi się nie od dziś. Kolejnym potwierdzeniem kluczowego znaczenia umiejętności miękkich są najnowsze doniesienia platformy ...

Dwa ostatnie miesiące roku to tradycyjnie już spore wyzwanie dla przedsiębiorców, ale również pracowników mierzących się z ogromnym wzrostem obciążenia pracą, szczególnie w handlu. Krajowa Sekcja Handlu NSZZ "Solidarność" już w ...

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

W dzisiejszym świecie, znajomość języków obcych jest nie tylko atutem w życiu osobistym, ale przede wszystkim kluczem do sukcesu zawodowego. W erze, w której w biznesie zacierają się granice państw, a międzynarodowa współpraca jest na ...