eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy KielceMOBILNY SERWISANT

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

MOBILNY SERWISANT

Lokalizacja:

Kielce

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/2369

Obowiązki:

według stanowiska

Wymagania:Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Zakres obowiązków:Prowadzenie serwisu maszyn i urządzeń myjących i dezynfekujących u klienta.Wykonywanie napraw oraz przeglądów obsługiwanych urządzeń. Wykonywanie diagnoz oraz identyfikacja usterek. Prowadzenie dokumentacji związanej z przeprowadzonymi naprawamiSerwisowe wizyty u klientów firmy i naprawa usterek.Wymagania:Wykształcenie techniczne: Mechanika, Mechatronika, Elektrotechnika, Inżynieria, Hydraulika.Doświadczenie na podobnym stanowisku serwis, naprawa maszyn, urządzeń.Znajomość z zakresu zagadnień hydrauliki. Gotowość do pracy mobilnej wyjazdy w tygodniu. Uprawnienia SEP.Pracodawca oferuje: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, adekwatne wynagrodzenie do umiejętności.Pokrycie kosztów wyjazdów służbowych. Niezbędne narzędzia pracy.

Miejsce pracy: Księdza Piotra Ściegiennego 252, 25-116 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - Kontakt telefoniczny pod numerem: 788 566 530 lub e-mail: b.swirk@foodjobs.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-27

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Profil zaufany jest środkiem identyfikacji elektronicznej. Pomimo jego wielu zalet i coraz szerszego zastosowania, w Polsce nie ma obowiązku prawnego posiadania i korzystania z tego rozwiązania. Nie istnieją również przepisy, na podstawie ...

W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń, w 2023 roku uczestniczyło 80 290 osób. 75% uczestników mieszka w miastach powyżej 100 000 mieszkańców, 74% ma wykształcenie wyższe, a 84% jest zatrudnionych w firmach prywatnych. W artykule ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

Mediana wynagrodzeń w województwie małopolskim w 2023 roku wyniosła 7 450 PLN brutto, była wyższa o około 300 PLN od mediany ogólnopolskiej. 25% najniżej wynagradzanych pracowników zarabiało nie więcej niż 5 531 PLN, a 25% najwyżej ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.