eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy KielceKierownik Projektu

Kto szuka:

Trust Investment S.A.

Stanowisko:

Kierownik Projektu

Lokalizacja:

Kielce

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • Zarządzanie procesem projektowym dla inwestycji mieszkaniowych wielorodzinnych (od koncepcji po pozwolenie na budowę).
  • Efektywne uzyskiwanie pozwolenia na budowę.
  • Optymalizacja projektów budowlanych.
  • Kontrola budżetu i harmonogramu projektowego.
  • Współpraca z Inwestorem, biurami projektowymi oraz wykonawcami.
  • Raportowanie postępów i analiza problemów z propozycjami rozwiązań.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Lokalizacja: preferowane osoby z Kielc bądź okolic.
  • Min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami budowlanymi.
  • Zdolności planistyczne i kosztorysowanie.
  • Znajomość prawa budowlanego.
  • Umiejętność obsługi AutoCad.
  • Analiza dokumentacji planistycznej.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Możliwości rozwoju i szkoleń branżowych.
  • Atrakcyjny pakiet ubezpieczeń i opieka medyczna.
  • Dostęp do karty MultiSport.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i dodatki socjalne.
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze z parkingiem.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Kierowca C+E / C Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Kierowca C / C+E

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-10

do końca oferty: 23 dni

pracodawca: Trust Investment S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Lato to okres, w którym wielu, w końcu wolnych od obowiązków akademickich, studentów podejmuje pracę, aby podreperować swój budżet. Pracodawcy chętnie zresztą zatrudniają osoby posiadające status studenta, bo uznawane są one za ...

Projekt ustawy o układach zbiorowych pracy, chociaż zawiera pewne korzystne zmiany, nie wpłynie znacząco na ożywienie porozumień zbiorowych w naszym kraju. Proponuje też zapisy uderzające w wolność rokowań zbiorowych, jedną z kluczowych ...

Pojawił się pomysł, aby umowa o pracę stanowiła jedyną z dopuszczalnych form zatrudniania cudzoziemców. Jak nietrudno się domyślić, budzi on ożywioną dyskusję i spore kontrowersje. Konfederacja Lewiatan jest jego przeciwniczką ...

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.