eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy KielceINŻYNIER SPRZEDAŻY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

INŻYNIER SPRZEDAŻY

Lokalizacja:

Kielce

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/2387

Obowiązki:

wg potrzeb

Wymagania:Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), inne

Pozostałe wymagania:

  • Zakres czynności; obsługa jednego z trzech Regionów (północny, południowy lub południowo-wschodni),zapewnienie kompleksowego doradztwa w zakresie produktów Spółki, realizowanie zakładanych planów sprzedaży,reprezentowanie firmy i promocja produktów podczas zjazdów oraz konferencji branżowych,prowadzenie pełnego procesu sprzedażowego w tym: nawiązywanie i utrzymywanie kontaktu z klientami, prezentacja oferty produktowej i rozwiązań technicznych, negocjowanie warunków współpracy, pilotowanie procesu realizacji zamówień i sprzedaży aż po rozliczenie,podejmowanych działań handlowych i realizację planów sprzedażowych,aktywne budowanie sieci kontaktów, skuteczne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów z sektora budownictwa,przygotowywanie ofert handlowych, prezentacji, szkoleń, wsparcie techniczne klientastałe podnoszenie poziomu wiedzy technicznej i handlowej, w obszarze oferowanych przez spółkę wyrobówmonitorowanie informacji rynkowych oraz działań konkurencji,uczestnictwo w targach, konferencjach oraz szkoleniach branżowychwyszukiwanie różnych kanałów sprzedaży,stała współpraca w ramach zespołu w celu zwiększenia skuteczności sprzedażynegocjacje umów przy ścisłej współpracy z odpowiedzialnymi działami technicznymi, działem prawnym oraz bezpośrednim przełożonymwspółpraca z pozostałymi działami wsparcia firmy celem efektywnego przygotowania ofertraportowanie etapów i efektów pracy bezpośredniemu przełożonemu,reprezentacja firmy zgodna z przyjętymi standardami.Wymagania;wykształcenie wyższe, kreatywność, rzetelność i zaangażowanie w powierzone zadania,samodzielność w działaniu, umiejętność organizacji pracy własnej, doskonałe umiejętności związane z komunikacją, dojrzałość biznesowa, nastawienie na budowanie długofalowych relacji z klientami, umiejętność samodzielnego działania w ramach określonych zasad, dobra znajomość obsługi komputera w tym programów Microsoft Office, umiejętność pracy w zespole, chęć uczenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji, prawo jazdy kat. BMile widziana;wiedza z zakresu technologii produkcji kruszyw,znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację oraz znajomość słownictwa technicznego,wykształcenie o profilu inżynierskim.Pracodawca oferuje;Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o silnej pozycji rynkowej.Możliwość podnoszenia kwalifikacji, udział w szkoleniach.Pakiety medyczne dla pracowników i ich rodzin. Pakiety sportowe dla pracowników i ich rodzin.Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego pracowników i ich rodzin.Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie do Świąt)Imprezy firmowe (Barbórki, spotkania integracyjne).Podstawowe narzędzia do pracy handlowca (komputer, samochód służbowy, telefon).

Miejsce pracy: Sandomierska 105, 25-324 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-08

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia

Mediana wynagrodzeń w województwie małopolskim w 2023 roku wyniosła 7 450 PLN brutto, była wyższa o około 300 PLN od mediany ogólnopolskiej. 25% najniżej wynagradzanych pracowników zarabiało nie więcej niż 5 531 PLN, a 25% najwyżej ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.

Dynamiczny rozwój sztucznej inteligencji wzbudza nie tylko ciekawość, ale również obawę. Pewnie większości z nas w ostatnim czasie przemknęła przez głowę myśl - co w przyszłości stanie się z moją pracą? Na to pytanie oczywiście ...

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.