PracaOferty pracy Kielce › Group Product Marketing Manager - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Group Product Marketing Manager - rekrutacja online

Lokalizacja:

Kielce

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Nasz Klient to młoda prężnie rozwijającą się marka, która oferuje produkty odpowiadające na najnowsze trendy w świecie elektroniki użytkowej. Nieustannie się rozwija i zdobywa nowe rynki i nowych klientów. Firma zatrudnia najlepszych profesjonalistów i fachowców, z uwagi na dynamiczny rozwój firmy szukamy do kieleckiej siedziby firmy kandydatów na stanowisko Managerskie

Group Product Marketing ManagerMiejsce pracy: Kielce

Zadania:

  • Definiowanie strategii rozwoju produktów oraz kreowanie i wdrażanie nowych produktów, spełniających potrzeby klientów i budujących świadomość marki
  • Tworzenie oraz egzekucja strategii marketingowej firmy w Polsce oraz na rynkach eksportowych
  • Identyfikacja globalnych i krajowych trendów rynkowych branży smartwatchy i elektroniki użytkowej z branży beauty
  • Zarządzanie projektami z zakresu cyklu życia produktu
  • Zarządzanie łańcuchem dostaw i zakupami
  • Optymalizację stoku produktowego
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną
  • Tworzenie, kontrola i realizacja rocznego budżetu marketingowego w podziale na kanały i aktywności brandowe oraz tradowe
  • Koordynowanie realizacji planów marketingowych pod kątem maksymalizacji ich efektywności
  • Zarządzanie i bezpośrednią odpowiedzialność za wyniki e-commerce
  • Współpraca z agencjami marketingowymi - od briefu po egzekucję działań
  • Kreacja, kontrola i mierzenie efektywności kampanii online/social media, w tym współpraca z influencerami i Ambasadorami Marki
  • Analizowanie i monitorowanie trendów konsumenckich oraz działań marketingowych konkurencji
  • Organizacja i udział w eventach, m.in. wydarzenia branżowe, eventy sprzedażowe, wizerunkowe, kongresy, konferencje, sesje zdjęciowe
  • Zarządzanie zespołem Produkt Managerów oraz Specjalistów ds. Marketingu (kilkuosobowy zespół)

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w zakresie kreowania i wdrażania nowych produktów (mile widziane doświadczenie w branży elektroniki użytkowej i/lub smartwatchy oraz nowoczesnych technologii)
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu różnymi obszarami w dziale marketingu firmy handlowej
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem marketingowym (warunek konieczny) i zespołem Produkt Managerów.
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (marketing, ekonomia, zarządzanie)
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Dobra znajomość MS Office
  • Doświadczenie w zakupach/imporcie produktów z Chin
  • Praktyczne doświadczenie w zakresie samodzielnej realizacji projektów marketingowych online (Performance marketing, SEO, SEM, Google Analytics, Facebook Ads, Social Media)
  • Znajomość narzędzi marketingowych i umiejętność ich efektywnego wykorzystywania
  • Znajomość zasad marketingu marki w mediach społecznościowych
  • Znajomość programów graficznych, programów mailingowych, systemów do tworzenia landingów
  • Mile widziane doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu e-commerce

Nasz klient oferuje:

  • Atrakcyjną pracę, stabilne zatrudnienie i bardzo atrakcyjne warunki pracy (umowa o pracę lub B2B), niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy do użytku prywatnego)
  • 2-3 miesięczne wdrożenie w siedzibie firmy w Kielcach (w tym okresie konieczna będzie obecność w biurze przez 5 dni w tygodniu)
  • Po okresie wdrożenia możliwość pracy hybrydowej (poniedziałek i piątek zdalnie, wtorek, środa i czwartek w kieleckim biurze)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-23

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Marketing / Reklama / PR