PracaOferty pracy Kędzierzyn-KoźleOPERATOR URZĄDZEŃ DOZUJĄCYCH

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

OPERATOR URZĄDZEŃ DOZUJĄCYCH

Lokalizacja:

Kędzierzyn-Koźle

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0804

Obowiązki:

Obsługa linii produkcyjnej koncentratów (barwników) do tworzyw sztucznych, obsługa wytłaczarek i miksera, pakowanie i oznaczanie wyrobu gotowego (worki po 25kg - praca wzbroniona kobietom).

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • Mile widziane - kurs UDT na wózki widłowe.

Miejsce pracy: SZKOLNA 15, 47-225 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-17

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Produkcja / Przemysł

Do wypłaty zasiłku chorobowego z ZUS potrzebny jest wniosek, nie wystarczy samo zwolnienie lekarskie. Należy także pamiętać, że roszczenie o zasiłek chorobowy przedawnia się po 6 miesiącach od ostatniego dnia okresu, za który zasiłek ...

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

Pracodawca powinien zgłosić pracownika do ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego w ciągu 7 dni od nawiązania stosunku pracy. Jeśli pracownik ma wątpliwości czy pracodawca dokonał zgłoszenia, sam może to sprawdzić na ...