eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kędzierzyn-KoźleKASJER-SPRZEDAWCA

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

KASJER-SPRZEDAWCA

Lokalizacja:

Kędzierzyn-Koźle

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1095

Obowiązki:

Obsługa klienta, kasowanie należności za towary, dbanie o ład i porządek w miejscu pracy

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • wymagana znajomość obsługi komputera, książeczka sanepidowska,Praca: pon-pt 4-17 ( godziny ramowe )

Miejsce pracy: POWSTAŃCÓW 70, 47-220 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CVkontakt tel. tylko pon-pt w godz. od 7:00 do 15:00

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA KIEROWCA-KURIER Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA SPAWACZ (TIG - MIG)

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-13

do końca oferty: 51 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Sprzedaż

Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy realizowane jest w ramach uprawnień kierowniczych pracodawcy. W konsekwencji pracodawca ma prawo wtórnie zobowiązać pracownika do świadczenia pracy (zgoda zatrudnionego nie jest wymagana) ...

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Pojawiły się najnowsze doniesienia o zarobkach, na które pracownicy IT mogli liczyć w minionym kwartale. Opracowanie zwraca również uwagę na dość ciekawe zjawisko, jakim jest wzrost liczby pracodawców oferujących pracę w IT, wskazując ...

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.