Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

ELEKTRYK

Lokalizacja:

Kędzierzyn-Koźle

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1313

Obowiązki:

Konserwacja, naprawy, remonty oraz montaż urządzeń dźwigowych (windy, suwnice, żurawie, itp.)

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia do eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających i zużywających energię elektryczną - grupa 1

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe, elektryczne, kierunek: elektryk, elektromechanik, elektromonter

Wymagania pożądane:

  • średnie zawodowe, kierunek: elektryk, elektromechanik, elektromonter

Pozostałe wymagania:

  • uprawnienia do eksploatacji urządzeń elektrycznych E-G1, doświadczenie w zawodzie elektryka, umiejętność czytania schematów elektrycznych, Praca pon.-pt. 8-15,Oferujemy pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie i możliwość rozwoju zawodowego - zdobywanie uprawnień dźwigowych

Miejsce pracy: 47-200 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-17

do końca oferty: 54 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Informatyka / Telekomunikacja

- Dwie podwyżki płacy minimalnej w tym samym roku nigdy więcej nie powinny mieć miejsca – przekonują przedsiębiorcy zrzeszeni w Północnej Izbie Gospodarczej w Szczecinie. Podwyżka, która ma miejsce w lipcu 2024 jest symboliczna, bo to ...

Niemal każda firma przeprowadza dziś szkolenia. Warto wiedzieć, że w określonych przypadkach, czas spędzony na wyjeździe integracyjnym połączonym ze szkoleniem, może zostać potraktowany jako nadgodziny. "Konsekwencją regulacji zawartej w ...

O tym, że dyskryminowanie płacowe mężczyzn jest spoko i innych problemach z definicją i liczeniem luki płacowej w Dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2023/970.

Zmieniasz pracę, jesteś w okresie wypowiedzenia i dopadła cię grypa? A może właśnie straciłeś pracę i zachorowałeś zanim znalazłeś nowe miejsce zatrudnienia? Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja - także w tym okresie ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.