eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy KatowiceStażysta w dziale rekrutacji

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Stażysta w dziale rekrutacji

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko Stażysty w Dziale Rekrutacji - oferujemy możliwość pracy hybrydowej lub zdalnej.

Zadania:

  • wspieranie przy prowadzonych przez zespół procesach rekrutacyjnych
  • obsługiwanie systemu rekrutacyjnego i wewnętrznej bazy kandydatów
  • wstępna selekcja aplikacji; dobór odpowiednich kandydatów zgodnie z wymaganiami
  • redagowanie i publikowanie ofert pracy
  • przeprowadzanie wstępnych wywiadów telefonicznych i umawianie spotkań rekrutacyjnych

Wymagania:

  • dyspozycyjność - co najmniej 20 godzin tygodniowo (w godzinach między 7:00 a 18:00)
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość pakietu MS Office
  • samodzielność i dobra organizacja
  • znajomość języka angielskiego min. B2

Oferujemy:

  • bezpłatne praktyki w systemie hybrydowym lub zdalnym
  • elastyczny grafik pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie działań rekrutacyjnych
  • referencje po zakończeniu praktyk
  • komputer i telefon służbowy

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

GI Group Poland is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-20

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: HR

Praca zdalna nie jest przedłużeniem urlopu. Prawnicy i eksperci rynku pracy nie maja co do tego wątpliwości, ale wciąż zdarzają się sytuacje, gdy pracownicy przedłużają sobie urlop wykorzystując pracę zdalną lub proszą pracodawców o ...

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

Osoba ubezpieczona może zgłosić do swojego ubezpieczenia zdrowotnego swoich bliskich, którzy nie pracują. Dzięki temu, będą oni mogli korzystać z bezpłatnej opieki zdrowotnej jako członkowie rodziny. Co ważne, nie musimy za nich płacić ...

Doniesienia z Wielkiej Brytanii wskazują na ogromny wzrost oszustw internetowych wycelowanych w osoby poszukujące pracy. Okazuje się, że tylko na przestrzeni ostatnich dwóch lat ich liczba powiększyła się aż o 300%. Proceder ten ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w sierpniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,1% wyższe r/r i wyniosło 8189,74 zł brutto.