PracaOferty pracy KatowiceSpecjalista wsparcia klienta z językiem gruzińskim

Kto szuka:

Concentrix

Stanowisko:

Specjalista wsparcia klienta z językiem gruzińskim

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Rozwiązywanie problemów klientów przez telefon, e-mail oraz chat.
  • Wsparcie w obsłudze kanałów cyfrowych.
  • Identyfikacja i diagnoza problemów z produktami.
  • Ocena możliwości rozwiązania problemów przez klienta bez wizyty technika.
  • Przygotowanie raportów dotyczących problemów technicznych dla techników.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Znajomość języka gruzińskiego na poziomie min. C1 oraz angielskiego lub rosyjskiego na poziomie B2.
  • Zainteresowanie nowymi technologiami.
  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia w obsłudze reklamacji i skarg.
  • Dobra znajomość Windows i MS Office.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę od pierwszego dnia współpracy.
  • Prace w komfortowym biurze w centrum Katowic.
  • Pakiet korzyści, w tym prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kafeteria MyBenefit.
  • Szkolenia przygotowujące do roli.
  • Możliwości rozwoju: programy mentoringowe, darmowe kursy online, bezpłatne lekcje językowe.
  • Program finansowych bonusów za polecanie pracowników.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-25

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Concentrix

branże: Sprzedaż

Branża IT słynie z dynamicznych wzrostów wynagrodzenia. W minionym i bieżącym roku zarobki programistów również rosły, ale w ostatnich kwartałach wyraźnie zaznaczyła się stabilizacja stawek oferowanych specjalistom. Co więcej, w ...

W I połowie 2024 roku było niemal o 1/4 mniej niż przed rokiem ofert pracy w IT - wynika z analizy No Fluff Jobs. Najbardziej poszukiwani byli specjaliści Backend, a na najwyższe zarobki mogli liczyć specjaliści Architecture - nawet 32,5 tys. ...

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

Czy warto być HR-owcem? Oczywiście, że tak, bo jest to jeden z najpiękniejszych zawodów świata. Pomijając wszystkie wzniosłe cele profesji, przynajmniej dla niektórych równie ważne mogą być zarobki. Wiadomo, że z punktu widzenia misji ...

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.