eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy KatowiceSpecjalista ds. szkoleń BHP

Kto szuka:

Conart Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. szkoleń BHP

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

Do zadań zatrudnionej osoby będzie należało:
  • nadzór nad szkoleniami stacjonarnymi od strony logistycznej (kontakt z klientami, ustalanie grup szkoleniowych, organizacja sali, cateringu, współpraca z wykładowcami, przygotowanie materiałów szkoleniowych, hospitacja szkoleń, wystawianie zaświadczeń),
  • nadzór nad szkoleniami w formie on-line oraz e-learning ( organizacja grup, dopuszczanie osób do szkoleń, przygotowanie dokumentacji dla uczestników, wystawianie zaświadczeń),
  • prowadzenie szkoleń w zakresie BHP ( wstępnych, okresowych),
  • opracowywanie merytoryczne programów szkoleń i działań doradczych,
  • opracowywanie gier, ćwiczeń do szkoleń stacjonarnych i e-learning,
  • rozliczanie i podsumowanie zrealizowanych działań (szkoleń i doradztwa) dla klienta,
  • aranżowanie i odbywanie spotkań z klientami,
  • tworzenie ofert i promocja usług świadczonych przez firmę,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy (wyższe lub podyplomowe ),
  • doświadczenia w obszarze organizacji szkoleń,
  • dobrej znajomości obsługi komputera, w szczególności programów pakietu MS Office,
  • zdolności interpersonalnych i perswazyjnych,
  • zdolności organizacyjnych, umiejętności zarządzania czasem i działania pod presją czasu,
    samodzielności, silnej motywacji do pracy i osiągania założonych celów, kreatywności i dynamizmu w działaniu,
  • łatwości budowania relacji biznesowych z osobami z różnych szczebli organizacji,
  • prawa jazdy kat. B, własnego samochodu.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • duży zakres samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • miłą atmosferę.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Conart Sp. z o.o.

branże: HR

Projekt ustawy o układach zbiorowych pracy, chociaż zawiera pewne korzystne zmiany, nie wpłynie znacząco na ożywienie porozumień zbiorowych w naszym kraju. Proponuje też zapisy uderzające w wolność rokowań zbiorowych, jedną z kluczowych ...

Gorący okres świąteczny trwa w najlepsze, a w wielu branżach jest to czas wzmożonych wysiłków i okazja do podreperowania słupków sprzedażowych. Na załatanie dziur w budżetach domowych mają okazję również pracownicy gotowi do ...

Makiawelizm to wykazywanie braku uczuć w kontaktach interpersonalnych, umożliwiające traktowanie partnerów w sposób instrumentalny. Łamanie norm moralnych i wyznawanie zasady "cel uświęca środki". Głównym zadaniem wszelkich podejmowanych ...

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.