PracaOferty pracy Katowice › Manager ds. Sprzedaży usług HR (Agencja rekrutacyjna lub APT)

Kto szuka:

L.M. Group Poland

Manager ds. Sprzedaży usług HR (Agencja rekrutacyjna lub APT)

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Manager ds. Sprzedaży usług HR (Agencja rekrutacyjna lub APT) L.M. Group Poland to agencja rekrutacyjna, która od lat pomaga kandydatom znaleźć zatrudnienie na terenie całego kraju, odpowiadające ich kwalifikacjom oraz doświadczeniu. Działamy szybko i skutecznie, dostosowując nasze usługi do potrzeb rynku i oczekiwań naszych klientów. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest zrozumienie potrzeb zarówno pracowników, jak i pracodawców.

Nasze motto 'Wszystko zależy od ludzi' oznacza, że zawsze stawiamy na pierwszym miejscu ludzi - zarówno naszych klientów, jak i kandydatów. Dbamy o to, aby każdy kandydat otrzymał konstruktywną informację zwrotną i czuł się częścią procesu. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci znaleźć pracę, która spełni Twoje oczekiwania.

W związku z intensywnym rozwojem, do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Konsultanta do spraw rekrutacji pracowników tymczasowych, gotowej rozpocząć pracę w przyjaznym środowisku, oferującym atrakcyjne warunki zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego.

Numer referencyjny: 07/2024/PL

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

  • Proaktywna sprzedaż usług rekrutacyjnych i usług agencji pracy tymczasowej do nowych klientów na terenie Polski
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Generowanie Leadów sprzedażowych
  • Ciągłe badanie potrzeb rynkowych
  • Współpraca z działami operacyjnymi oraz działem marketingu
  • Reprezentowanie firmy na imprezach branżowych
  • Realizowanie celów sprzedażowych

Wymagania:

  • Minimum 3-4 letnie doświadczenie w sprzedaży usług HR-owych
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Konsekwencja w dążeniu do celu
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych
  • Entuzjazm na co dzień
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość branży agencji HR
  • Doświadczenie w samodzielnej realizacji procesów rekrutacyjnych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Atrakcyjny pakiet finansowy z nielimitowanym bonusem
  • Pracę hybrydową w jednym z naszych biur w Poznaniu, Wrocławiu, w Warszawie lub w Gdańsku
  • Elastyczną formę zatrudnienia (w tym umowa o pracę)
  • Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach
  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy
  • Szkolenia
  • Samochód służbowy
  • Opiekę medyczną

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-03

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: L.M. Group Poland

branże: HR

  • Jak przygotować się do trudnej rozmowy w pracy i nie tylko?

    Jak przygotować się do trudnej rozmowy w pracy i nie tylko?

    Trudne i emocjonalnie wymagające rozmowy są elementem codzienności każdego człowieka, spotykamy się z nimi zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Chociaż zwykle uznawane za niewygodne, to najczęściej spełniają kluczową funkcję w ...

  • Dyrektywa płacowa - czas na przygotowanie się jest teraz

    Dyrektywa płacowa - czas na przygotowanie się jest teraz

    Dyrektywa 2023/970 zacznie obowiązywać od 7 czerwca 2026 roku. Już teraz organizacje powinny zacząć się przygotowywać na jej nadejście - zwłaszcza te zatrudniające ponad 150 pracowników. Na te firmy bowiem prawo nakłada najpoważniejsze ...

  • Wynagrodzenia kierowców zawodowych - jakie zmiany w 2024?

    Wynagrodzenia kierowców zawodowych - jakie zmiany w 2024?

    Początek roku rozpoczął się kolejnymi, ważnymi zmianami dla polskich przewoźników, które przekładają się na wyższe koszty pracownicze, a wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec. Od lipca czeka nas druga podwyżka płacy ...

  • Wzrost płacy minimalnej będzie silnym ciosem dla rynku pracy

    Wzrost płacy minimalnej będzie silnym ciosem dla rynku pracy

    W roku 2024 płaca minimalna, podobnie jak w obecnym, wzrośnie dwukrotnie od stycznia oraz od lipca. Podwyżka ta będzie miała charakter rekordowy, bo sięgnie odpowiednio ponad 20% w stosunku do roku 2023.

  • Sanatorium z ZUS po chorobie nowotworowej

    Sanatorium z ZUS po chorobie nowotworowej

    Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.