PracaOferty pracy KatowiceLider ds. planowania produkcji i obsługi klienta

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Lider ds. planowania produkcji i obsługi klienta

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Lider ds. planowania produkcji i obsługi klienta

Lokalizacja: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad zamówieniami klientów, w tym zarządzanie dokumentami,
  • Regularne informowanie klientów o statusie zamówień,
  • Obsługa zapytań klientów oraz rozwiązywanie problemów,
  • Tworzenie dziennego harmonogramu produkcji dla różnych linii produkcyjnych,
  • Analizowanie i interpretowanie różnych źródeł danych, w celu zaprojektowania efektywnego modelu obsługi,
  • Ustalanie priorytetu zamówień wstecznych i zapewnienie dostępności surowców, komponentów i opakowań,
  • Przekrojowe rozumienie funkcjonalne w planowaniu produkcji i transportu; opracowywanie strategii krótko i długoterminowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw, zarządzania operacyjnego, inżynierii przemysłowej, zarządzania biznesem lub logistyki.
  • Minimum 3 lata doświadczenia w łańcuchu dostaw, produkcji lub ERP
  • Doskonałe rozumienie planowania zapotrzebowania materiałowego (MRP)
  • Dobra znajomość linii produktów i oczekiwań klientów
  • Znajomość obsługi komputera, obsługa SAP, Microsoft Word, Excel, Powerpoint i Outlook

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Interesujące benefity
  • Udział w międzynarodowych projektach realizowanych dla największych marek w branży automotive
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-08

do końca oferty: 60 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Produkcja / Przemysł

W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 3 557 osób, które przynajmniej dwa razy wypełniły ankietę w latach 2018-2024 i zostawiły swój adres email. W niniejszym artykule przedstawimy, jak wyglądała dynamika wynagrodzeń ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w sierpniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,1% wyższe r/r i wyniosło 8189,74 zł brutto.

Lato to okres, w którym wielu, w końcu wolnych od obowiązków akademickich, studentów podejmuje pracę, aby podreperować swój budżet. Pracodawcy chętnie zresztą zatrudniają osoby posiadające status studenta, bo uznawane są one za ...

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

- Dwie podwyżki płacy minimalnej w tym samym roku nigdy więcej nie powinny mieć miejsca – przekonują przedsiębiorcy zrzeszeni w Północnej Izbie Gospodarczej w Szczecinie. Podwyżka, która ma miejsce w lipcu 2024 jest symboliczna, bo to ...