eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy KatowiceKierownik Doradców Telefonicznych

Kto szuka:

Broker Usług Prawnych

Stanowisko:

Kierownik Doradców Telefonicznych

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oferujemy:

  • sześciomiesięczny program rozwoju menadżera sprzedaży,
  • wynagrodzenie podstawowe, wynagrodzenie za sprzedaż, premia od wyników,
  • szkolenia w zakresie budowania zespołu sprzedaży (rekrutacja, wdrożenie, rozwój),
  • szkolenia w zakresie usług prawnych i komunikacji z klientem,
  • pracę w nowoczesnym kompleksie biurowym i możliwość tworzenia z nami atmosfery sukcesu :-)

Twój zakres obowiązków:

  • rekrutacja, wdrożenie i rozwój Doradców Telefonicznych,
  • prowadzenie odpraw i spotkań coachingowych Doradców Telefonicznych,
  • kontakt telefoniczny z Klientami w celu przedstawienia oferty usług prawnych,
  • prowadzenie negocjacji z Klientem i sprzedaż usług prawnych,
  • realizacja ustalonych planów sprzedaży.

Nasze wymagania:

  • sukcesy w sprzedaży telefonicznej - min. 2 lata doświadczenia,
  • wysoka komunikatywność, szczególnie w kontakcie telefonicznym z klientem,
  • umiejętność pracy w zespole oraz budowania długotrwałych relacji z klientem,
  • efektywne planowanie oraz organizacja pracy własnej,
  • doświadczenie w budowaniu i prowadzeniu zespołu sprzedażowego będzie dodatkowym atutem.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Specjalista ds. Rekrutacji Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Monter płyt K/G

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-07

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Broker Usług Prawnych

branże: Sprzedaż

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.

W I półroczu 2024 ZUS skontrolował 260,8 tys. osób na zwolnieniach lekarskich. W efekcie wydał 18,6 tys. decyzji wstrzymujących dalszą wypłatę zasiłków chorobowych. Jakie są najczęstsze powody nieprawidłowego wykorzystywania zwolnień? ...

Miniony rok branża automotive może zaliczyć do udanych. Prognozy na najbliższą przyszłość nie są już jednak tak optymistyczne, co nie pozostaje bez wpływu na poziom zatrudnienia w sektorze. Nie oznacza to jednak, że pracodawcy porzucili ...

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.