eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy KatowiceDoradca techniczno - handlowy

Kto szuka:

FAXPOL Andrzej Iwanowicz Sp. z o.o.

Stanowisko:

Doradca techniczno - handlowy

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Opracowywanie ofert handlowych i prezentowanie ich klientom
  • Aktywne poszukiwanie potencjalnych klientów i budowanie długotrwałych relacji
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów i usług
  • Współpraca z działem technicznym w celu rozwiązywania problemów klientów
  • Realizacja planów sprzedażowych i osiąganie wyznaczonych celów
  • Prowadzenie negocjacji handlowych i finalizowanie transakcji

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Motywacja i zaangażowanie
  • Kreatywność i samodzielność w zdobywaniu klientów
  • Lista kontaktów biznesowych mile widziana
  • Komunikatywność, otwartość i umiejętność budowania partnerskich relacji
  • Wykształcenie min. średnie
  • Prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Umowę o pracę z systemem premiowym
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w rodzinnej firmie, swobodną atmosferę
  • Narzędzia niezbędne do pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-23

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: FAXPOL Andrzej Iwanowicz Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż

Trudne i emocjonalnie wymagające rozmowy są elementem codzienności każdego człowieka, spotykamy się z nimi zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Chociaż zwykle uznawane za niewygodne, to najczęściej spełniają kluczową funkcję w ...

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

2 maja 2024 r. Parlament Europejski ogłosił nowy akt dotyczący harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego. Regulacje, które zaczną obowiązywać od 22 maja 2024 roku, obejmą m.in. czas pracy ...

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 3 557 osób, które przynajmniej dwa razy wypełniły ankietę w latach 2018-2024 i zostawiły swój adres email. W niniejszym artykule przedstawimy, jak wyglądała dynamika wynagrodzeń ...