eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kartuzy › inspektor

Kto szuka:

BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów - Służba Cywilna

Stanowisko:

inspektor

Lokalizacja:

Kartuzy

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Komenda Powiatowa Policji w Kartuzach

Komendant Powiatowy Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:

inspektor Wydziału Kryminalnego

83-300 Kartuzy ,,ul. Sambora '' 41

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • koordynacja czynności obiegu dokumentacji wewnętrzej i zewnętrznej w Wydziale Kryminalnym ;
  • prowadzenie rejestrów;
  • wprowadzanie danych do systemów policyjnych;
  • archiwizacja dokumenów jawnych;
  • realizacja innych zadań wynikających z zakresu działania Wydziału Kryminalnego.

Warunki pracy

praca administracyjno-biurowa

Inne informacje:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

Umowa na czas określony. Proponowane wynagrodzenie ok. 4731 zł brutto plus prowo do dodatku z tytułu wysługi lat.

Oferty nie spełniające wymogów formalnych, niepodpisane, nikompletne, przesłane po terminie nie bedą rozpatrywane;

Kandydaci nie zakwalifikowani nie będa powaidamiani telefonicznie ani pisemnie;

W ofercie należy podac dane kontaktowe - adres do korespondencji, numer telefonu;

Wszystkie oświadczenia muszą posiadać datę i własnoręczny podpis;

Do składania dokumentów zachęcamy również osoby niepełnosprawne.

Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie rozmowy wstępnej;

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 0477422109.

W słuzbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22.07.1944r. do dnia 31.07.1990r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była wspópracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18.10.2006r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów. Osoba wybrana do zatrudnienia bedzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972r.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

niezbędne

wykształcenie: średnie

doświadczenie zawodowe/staż pracy

co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego
na podobnym stanowisku

pozostałe wymagania niezbędne:

  • umiejętność obsługi programów komputerowych;
  • dokładność;
  • samodzielność.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

wymagania dodatkowe

  • komunikatywność;
  • dyspozycyjność;
  • umiejętność pracy w Zespole.

Dokumenty i oświadczenia niezbędne:

  • CV i list motywacyjny
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy
  • oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych;
  • oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe;
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji;
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;
  • kopie świadectw pracy;
  • oświadczenie, że w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990r. kandydatka/kandydat nie pracował/a, nie pełnił/a służby w organach bezpieczeństwa państwa i nie był/a wspóracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18.10.2006r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów. Nie dotyczy kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później.
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych

Dokumenty i oświadczenia dodatkowe:
Dokumenty należy złożyć do: 2024-07-01
Decyduje data:stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu
Miejsce składania dokumentów:
Komenda Powiatowa Policji
Zespół Kadr i Szkolenia
ul. Sambora 41
83-300 Kartuzy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-18

do końca oferty: 52 dni

pracodawca: BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów - Służba Cywilna

branże: Administracja publiczna