PracaOferty pracy Kamień PomorskiPrzedstawicielka Handlowa / Przedstawiciel Handlowy

Kto szuka:

JTI Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Przedstawicielka Handlowa / Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja:

Kamień Pomorski

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Czym będziesz się zajmować?
  • jako nasz przedstawiciel będziesz budować i utrzymywać relacje, prowadzić negocjacje i rozmowy handlowe z naszymi partnerami biznesowymi z obszarów: Świnoujście, Kamień Pomorski, Wolin
  • dbać o dobrą dystrybucję i wysoką sprzedaż naszych produktów (Camel, Winston, LD, Logic i Ploom)
  • będziesz wdrażać programy marketingowe w PSD zapewniając dobrą ekspozycję naszych marek
  • samodzielnie planować realizację celów sprzedażowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli:
  • posiadasz wcześniejsze doświadczenie w pracy w roli Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG
  • jesteś otwarty/a i łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi
  • masz w sobie gen przedsiębiorcy, potrafisz i lubisz pracować z klientami
  • proaktywnie szukasz nowych rozwiązań
  • jesteś ambitny/a i lubisz osiągać stawiane przed Tobą cele
  • posiadasz aktywne prawo jazdy kat. B
  • sprawnie posługujesz się pakietem MS Office
  • posługujesz się językiem angielskim (to dla nas dodatkowy atut)

Firma oferuje:

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • profesjonalne wsparcie szkoleniowe w okresie wdrożenia
  • indywidualne podejście do Twojego planu rozwoju, m.in. udział w certyfikowanych szkoleniach prowadzonych przez zewnętrznych i wewnętrznych trenerów
  • pełne wsparcie w realizacji celów sprzedażowych: zapewniamy pracę z rozpoznawalnymi w Polsce i na świecie markami, nowoczesne materiały marketingowe i programy sprzedażowe
  • system bonusowy promujący najlepsze osiągnięcia
  • pracę wśród ludzi z różnych zespołów, którzy lubią ze sobą współpracować i spędzać czas

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Inżynier SQA Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Agent nieruchomości

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-07

do końca oferty: 30 dni

pracodawca: JTI Polska Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż

W ostatnich latach wzrosło zainteresowanie widełkami płacowymi w ogłoszeniach o pracę. Dzięki nim kandydaci mogą zweryfikować własne oczekiwania finansowe jeszcze przed, często wieloetapowym, procesem rekrutacji. Jest to także element ...

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.