PracaOferty pracy Kraków › Przedstawiciel handlowy ds. monitoringu mobilnego GPS

Kto szuka:

Juwentus Serwis sp. z o.o.

Stanowisko:

Przedstawiciel handlowy ds. monitoringu mobilnego GPS

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • budowanie i podtrzymywanie relacji biznesowych z obecnymi Klientami firmy
  • przygotowanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

OFERUJEMY:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość bezpośredniego wpływu na kształt systemu monitoringu pojazdów i zarządzania flotą
  • atrakcyjny system wynagrodzenia - podstawa + system prowizyjny zależny od wyników
  • niezbędne narzędzia pracy - samochód lub dodatek na paliwo, laptop, telefon, Internet
  • szkolenia produktowe
  • pakiet opieki medycznej
  • ubezpieczenie grupowe

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Stolarz (m/k/n) Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Mechanik utrzymania ruchu

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Juwentus Serwis sp. z o.o.

branże: Sprzedaż