PracaOferty pracy Jelcz-LaskowiceSpecjalista ds. obsługi klienta i wsparcia sprzedaży wew. z językiem angielskim

Kto szuka:

ManpowerGroup

Specjalista ds. obsługi klienta i wsparcia sprzedaży wew. z językiem angielskim

Numer referencyjny:

14981

Lokalizacja:

Jelcz-Laskowice

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • Obsługa klientów według standardów firmy
  • Dodawanie wszystkich informacji do systemu
  • Dbanie o wizerunek firmy poprzez budowanie relacji oraz współpracę z klientami
  • Dbanie o terminową i rzetelną realizację zadań
  • Wsparcie działu handlowego w realizacji zadań
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w branży tekstylnej
  • Znajomość języka angielskiego  warunek konieczny
  • Umiejętności sprzedażowe
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność i samodzielność w organizacji pracy
Oferujemy:
  • Umowę o pracę podpisywaną
  • Benefity pracownicze
  • Pracę w międzynarodowej firmie

Oferta dotyczy pracy stałej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-09

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: ManpowerGroup

branże: Sprzedaż

Trwa sezon na pracę sezonową. Wiele osób korzysta z tej formy zgromadzenie dodatkowych oszczędności i zdobycia doświadczenia w rożnych branżach. Dla uczniów i studentów to często pierwsze zetknięcie z rynkiem pracy w ogóle. Eksperci HR ...

Zmieniasz pracę, jesteś w okresie wypowiedzenia i dopadła cię grypa? A może właśnie straciłeś pracę i zachorowałeś zanim znalazłeś nowe miejsce zatrudnienia? Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja - także w tym okresie ...

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

Nowe badanie Slack Workforce Lab sprawdziło, co motywuje pracowników do korzystania ze sztucznej inteligencji i co sądzą oni o używaniu jej w pracy. Dzięki pogłębionym wywiadom i ankiecie przeprowadzonej wśród 5000 pełnoetatowych ...