PracaOferty pracy Jelcz-LaskowiceMechanik na dziale utrzymania ruchu

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Mechanik na dziale utrzymania ruchu

Lokalizacja:

Jelcz-Laskowice

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie stanu technicznego mechanicznych elementów i podzespołów maszyn produkcyjnych;
  • Usuwanie awarii mechanicznych dla zapewnienia ciągłość produkcji i raportowanie ich usunięcia zgodnie z wymaganiami;
  • Wykonywanie diagnostyki, przeglądów prewencyjnych na terenie całego zakładu;
  • Udział w projektach wdrażania nowych modernizacjach linii produkcyjnych, maszyn i urządzeń.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie techniczne o profilu mechanicznym, ślusarskim lub podobnym;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata;
  • Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki;
  • Umiejętność czytania schematów pneumatycznych, hydraulicznych i dokumentacji technicznej;

Mile widziane:

  • Uprawnienia mile widziane na: wózek widłowy, podest ruchomy, suwnice, SEP E1.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta;
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia);
  • pracę w systemie zmianowym;
  • pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-07

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.

Dwucyfrowa inflacja sprawiła, że pragnienie podwyżki wynagrodzenia stało się wśród polskich pracowników jeszcze intensywniejsze niż wcześniej. Faktem jest, że negocjacje w tej kwestii bywają niełatwe. Jak się jednak okazuje, nie jest ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

Doniesienia z Wielkiej Brytanii wskazują na ogromny wzrost oszustw internetowych wycelowanych w osoby poszukujące pracy. Okazuje się, że tylko na przestrzeni ostatnich dwóch lat ich liczba powiększyła się aż o 300%. Proceder ten ...