eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy JędrzejówOPERATOR TRAKA TAŚMOWEGO

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

OPERATOR TRAKA TAŚMOWEGO

Lokalizacja:

Jędrzejów

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0627

Obowiązki:

Przecinanie płyt z wełny mineralnej kamiennej, obsługa wózka widłowego

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Zawód:

  • Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych*

Wymagania dodatkowe:

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa wózka widłowego

Miejsce pracy: Rakowska 33 b, 28-300 Jędrzejów, powiat: jędrzejowski, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: skierowanie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-20

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Praca fizyczna

Branża produkcyjna i transportowo-logistyczna borykają się z niedoborem pracowników. Duże zapotrzebowanie na techników, monterów czy elektryków przekłada się na zmniejszenie regionalnych dysproporcji płacowych na tych stanowiskach ...

Na jakie wynagrodzenia mogą liczyć w 2024 roku specjaliści z branży HR & legal? Jak wynika z "Raportu Trendów & Wynagrodzeń 2024", przygotowanego przez ManpowerGroup we współpracy z portalem pracy rocketjobs.pl, na największe podwyżki w ...

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

Jak zatrudnić osobę niepełnosprawną? Jakie są wymogi zatrudniania niepełnosprawnych? Jak uzyskać status zakładu pracy chronionej? Z takimi pytaniami zwracają się do nas przedsiębiorcy, pracodawcy, którzy chcą skorzystać z oferowanych ...

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?