PracaOferty pracy Jarosław › Cieśla-Zbrojarz / Pracownik ogólnobudowlany

Kto szuka:

Uniserv Jarosław sp. z o.o.

Stanowisko:

Cieśla-Zbrojarz / Pracownik ogólnobudowlany

Lokalizacja:

Jarosław

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:
  • Wykonywanie prostych prac ciesielskich i zbrojarskich.
  • Obsługa sprzętu do przenoszenia materiałów na krótkie dystanse.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Brak lęku wysokości (praca powyżej 3 metrów).
  • Doświadczenie mile widziane, ale nie wymagane.
  • Rzetelność i zaangażowanie.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Pewną pracę na umowę o pracę w solidnej firmie.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Regularne wypłaty (podstawa, nadgodziny, premie).
  • Wszystko potrzebne do bezpiecznej pracy: odzież, transport, mieszkanie, posiłki.
  • Zatrudnienie na cały rok.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-04

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: Uniserv Jarosław sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura