eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy BelgiaOperator wózka widłowego, Belgia

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator wózka widłowego, Belgia

Lokalizacja:

Belgia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich głównych obowiązków będzie należało:
- rozładunek i załadunek towarów na paletach za pomocą wózka widłowego;
- obsługa wózków typu Heftruck z długimi widłami oraz wózków typu Reachtruck;
- drobne prace magazynowe.

Od kandydatów oczekujemy:
- doświadczenia w obsłudze wózków widłowych (min. pół roku);
- znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
- chęci do podjęcia długoterminowej współpracy.

Mamy do zaoferowania:
- umowę o pracę ze stawką 16,84 € br/h;
- szereg dodatków: 30 € br/mc dodatek transportowy, kilometrówka, ekwiwalent żywnościowy 5,41 €/dzień;
- pracę w stabilnej i dobrze prosperującej firmie;
- zakwaterowanie;
- bezpłatny transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy.

Miejsce pracy: Ghent.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-06

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

Od 1 kwietnia wzrośnie wysokość jednorazowego odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy i chorób zawodowych - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ubezpieczony ...

W ostatnich latach wzrosło zainteresowanie widełkami płacowymi w ogłoszeniach o pracę. Dzięki nim kandydaci mogą zweryfikować własne oczekiwania finansowe jeszcze przed, często wieloetapowym, procesem rekrutacji. Jest to także element ...