eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Inowrocław › Kontroler jakości

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Kontroler jakości

Lokalizacja:

Inowrocław

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przeprowadzanie wejściowej kontroli jakości surowców i materiałów
  • monitorowanie jakości w trakcie produkcji
  • pobieranie, testowanie i analiza próbek
  • identyfikacja niezgodności i wad
  • współpraca z dostawcami w celu zapewnienia jakości
  • opracowywanie raportów i dokumentacji
  • wdrażanie procedur doskonalenia jakości

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. średnie lub zawodowe
  • doświadczenie w kontroli jakości wyrobów
  • znajomość zagadnień jakościowych, w tym analiza niezgodności
  • mile widziana znajomość normy ISO 9001i/lub ISO 14000:1
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1, (rozumienie dokumentacji w języku angielskim)
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • otwartość na naukę i nowe wyzwania

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę
  • pracę stacjonarną, od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 - 16:00, weekendy wolne
  • wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i zakresu obowiązków
  • przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy
  • możliwość rozwoju, w tym udział w kompleksowych szkoleniach, możliwość uzyskania uprawnień

BENEFITY: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne, spotkania integracyjne

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-08

do końca oferty: 34 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Kontrola jakości

Praca - wiadomości i porady

  • Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

  • Od 1 kwietnia wyższe odszkodowanie za wypadek przy pracy

    Od 1 kwietnia wyższe odszkodowanie za wypadek przy pracy

    Od 1 kwietnia wzrośnie wysokość jednorazowego odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy i chorób zawodowych - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ubezpieczony ...

  • Delegowanie kierowcy zawodowego za granicę - nowe obowiązki przewoźnika

    Delegowanie kierowcy zawodowego za granicę - nowe obowiązki przewoźnika

    Niedawna nowelizacja kodeksu pracy wprowadziła nowe obowiązki nałożone na pracodawcę wobec kierowców, wyjeżdżających w międzynarodowe trasy. O czym warto poinformować swojego pracownika, by nie narazić się Państwowej Inspekcji Pracy ...

  • Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Dwucyfrowa inflacja sprawiła, że pragnienie podwyżki wynagrodzenia stało się wśród polskich pracowników jeszcze intensywniejsze niż wcześniej. Faktem jest, że negocjacje w tej kwestii bywają niełatwe. Jak się jednak okazuje, nie jest ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości